III Światowy Zjazd Inżynierów Polskich

W czerwcu tego roku we Wrocławiu odbędzie się III Światowy Zjazd Inżynierów Polskich. Udział w tym wydarzeniu to niezwykła okazja do integracji oraz wymiany wiedzy i doświadczeń z polskimi inżynierami z całego świata. W globalnym świecie spotkanie polskich inżynierów mieszkających, pracujących i odnoszących sukcesy poza granicami Polski z tymi, którzy tu i teraz dążą do tego by nasz kraj nadrobił cywilizacyjne opóźnienia jest sprawą o fundamentalnym znaczeniu dla przyszłości Polski oraz jej miejsca w Europie i w świecie.

Jako jeden z organizatorów Zjazdu oraz jego aktywny uczestnik, STP zaprasza swoich członków i sympatyków do przyjazdu do Wrocławia, tegorocznej Europejskiej Stolicy Kultury, i aktywnej partycypacji w Światowym Zjeździe. Więcej informacji na temat zjazdu dostępne jest na stronie http://www.szip.org.pl/.

Zainteresowanych wspólnym wyjazdem prosimy o kontakt na office@stpuk.org. Aktywni członkowie STP mogą się również ubiegać o dofinansowanie wyjazdu z funduszy Stowarzyszenia.