I Brytyjsko-Polskie Forum Budowlane

Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii, jako Honorowy Patron  ma wielką przyjemność zaprosić na pierwsze Brytyjsko-Polskie Forum Budowlane odbywające się 31 marca 2017 roku.

Polacy w Wielkiej Brytanii otwierają częściej firmy w porównaniu do innych grup etnicznych a nawet rodzimych Brytyjczyków. Pomimo iż polscy przedsiębiorcy na Wyspach działają prężnie w wielu sektorach, budownictwo staje się naszą specjalnością.

Z biegiem lat, polskie firmy budowlane w Wielkiej Brytanii zdobyły ogromną reputację wśród brytyjskich Klientów: stosunek jakości do ceny, solidne wykonanie, terminowość realizacji projektów i postawa, że wszystko „da się zrobić”. Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, PBLINK przy współpracy z British Polish Chamber of Commerce serdecznie zaprasza na pierwsze Brytyjsko-Polskie Forum budowlane. Całodniowy event, który odbędzie się w londyńskim City skierowany jest do firm budowlanych, architektów, deweloperów, podwykonawców, producentów i importerów materiałów budowlanych.

Podczas wykładów oraz panelu dyskusyjnego poruszone zostaną takie zagadnienia jak: brytyjski sector budowlany w obliczu Brexitu, bariery rozwoju firm budowlanych w Wielkiej Brytanii, jak będą kształtować się ceny materiałów budowlanych, jak wygląda przyszłość nowych technologii takich jak Building Information Modelling (BIM). Nie zabraknie także porównania trendów obecnie panujących na rynku budowlanym w polskich i brytyjskich firmach.

W harmonogramie wydarzenia przewidziane jest także miejsce na zaprezentowanie swojej firmy lub koncepcji biznesowej podczas networkingu. W programie przewidziany jest także lunch oraz przerwa na kawę. Event potrwa cały dzień.

Warto podkreślić, iż jeden z partnerów wydarzenia, European Enterprise Network, w ramach odbywających się w tym czasie prestiżowych targów Ecobuild organizuje spotkania z firmami zainteresowanymi uczestnictwem w sesji Matchmaking, gdzie można poznać potencjalnego partnera lub dystrybutora na rynku brytyjskim. Spotkanie odbywa się na dzień przed forum 8.03 i jest bezpłatne. Więcej informacji: b2match.eu/ecobuild2017

Data: 31 Marzec 2017
Miejsce: NatWest Bank
Adres: 280 Bishopsgate, Londyn
Godzina: 9.30 – 19.00
Hashtag: #PolandBuildsUK
Program i rezerwacja biletów:  www.pblink.co.uk/construction2017