Networking budowlany podczas London Build Expo 2017

Jeśli prowadzisz lub planujesz biznes w branży budowlanej w Wielkiej Brytanii, to spotkanie jest najlepszym miejscem do poznania kontaktów z Twojej branży.  Z myślą o polskich i brytyjskich przedsiębiorcach z sektora budowlanego, PBLINK przy współpracy z organizatorem jednego z prestiżowych wydarzeń branży budowlanej  London Build Expo 2017 serdecznie zaprasza na networking 26 października 2017 w Olympia London.

London Build Expo jest to jedna z największych imprez budowlanych w Londynie i Wielkiej Brytanii. W zeszłym roku ponad 12 tysięcy osób oraz 150 wystawców odwiedziło targi. Wydarzenie jest skierowane do tych, którzy działają w branży budowlanej: od architektów,  deweloperów, podwykonawców po producentów i importerów materiałów budowlanych.

Wśród zaplanowanych sesji są m.in. Off-site Construction Summit, Fire Safety Summit, Sustainability Summit, Interior & Fit Out zone, Women in Construction and more.

Format networkingu:

Uczestnicy będą mieli okazję do poznania innych gości i wymiany wizytówek. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję wygrać możliwość przedstawienia swojego biznesu innym uczestnikom pod koniec sesji networkingowej. Pierwsze 10 osób zostanie wylosowane w konkursie wizytówkowym.

Uczestnictwo jest darmowe – jednak liczba biletów na networking jest ograniczona. Należy zarejestrować się na stronie organizatora. Podczas rejestracji należy wpisać się na sesję networkingową PBLINK (Polish Business Link Construction Group Networking Event).

Rejestracja: https://www.pblink.co.uk/buildexpo

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora!

26.10.2017
2pm – 3pm
Olympia London
Architects Lounge
Hammersmith Rd
W14 8UX

https://www.pblink.co.uk/buildexpo