Zapraszamy na 5. edycję Targów Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych to impreza, której celem jest promocja i popularyzacja polskiego designu wśród różnorodnej publiczności na Wyspach Brytyjskich. Pomysłodawcą i inicjatorem projektu jest Akademia Design Stowarzyszenia Techników Polskich w Wielkiej Brytanii. 

W tym roku odbędzie się już piąta edycja Targów, projektu łączącego część wystawienniczą z warsztatami i prezentacjami dotyczącymi dobrego polskiego designu.

Na Targach będzie można nie tylko kupić i sprzedać rzeczy wykonane przez polonijnych projektantów, ale też zobaczyć wystawy poświęcone polskim dokonaniom w dziedzinie designu i wziąć udział w ciekawych, kreatywnych warsztatach. Nigdy nie zapominamy też o dzieciach, dla nich przewidzieliśmy cykl ciekawych warsztatów kreatywnych.

Część wystawiennicza targów to strefa, do której zapraszamy wszystkich polonijnych artystów i rzemieślników tworzących piękne rzeczy – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów – fotografów, grafików, ilustratorów, designerów, projektantów mody, stylistów, florystów, artystów decoupage. shabby chic, twórców ceramiki, biżuterii, projektantów wnętrz, artystów stolarzy, restauratorów mebli, kreatorów ubranek i zabawek da dzieci, artystów cukierników, stylistów fryzur, wytwórców kosmetyków, etc.

Zapraszamy również polskie firmy, instytucje i stowarzyszenia zainteresowane promocją polskiej marki i polskiego designu na Wyspach Brytyjskich!

Szczegółowe informacje na stronie www.akademiadesign.co.uk.