IV Światowy Zjazd Inżynierów Polskich

Uaktualnienie dot. IV Zjazdu Inżynierów Polskich w Krakowie

Miło nam poinformować, że STP udało się uzyskać preferencyjne warunki uczestnictwa w światowym zjeździe i mamy nadzieję, że dzięki temu nasza delegacja będzie jeszcze liczniejsza. Członkowie STP, po opłaceniu opłaty rejestracyjnej za pierwszy dzień zjazdu (350zł) będą mogli uczestniczyć w drugim dniu bez opłaty. W tym celu, rejestracji na drugi dzień zjazdu należy dokonać jako „gość specjalny” (opłata 0zł). W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z office@stpuk.org lub bezpośrednio z organizatorami http://szip.org.pl/kontakt/.

W dniach 13-15 czerwca 2019 r. w Krakowie odbędzie się IV Światowy Zjazd Inżynierów Polski, w którym tradycyjnie będzie uczestniczyła delegacja z naszego stowarzyszenia. Zjazd organizowany jest pod hasłem „Inżynier Przyszłości”. Program wydarzenia obejmuje m.in. wykłady, sesje plenarne oraz tematyczne. W wydarzeniu wezmą udział inżynierowie m.in. z Polski, Europy oraz obu Ameryk. Serdecznie zapraszamy naszych członków do dołączenia do delegacji STP i wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu.

Kiedy: 13-15 czerwca 2019 r.

Miejsce zjazdu: Kraków: Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Krakowska oraz Krakowski Dom technika NOT

Rejestracja: Rejestracja oraz szczegółowy program znajdują się na stronie wydarzenia http://szip.org.pl/.

Informacje praktyczne:
Udział w zjeździe jest odpłatny i wynosi 750 zł (przy rejestracji do 31 marca) plus koszty przejazdu i zakwaterowania. STP nie jest organizatorem tego wydarzenia, natomiast przewidzieliśmy zwrot kosztów w wysokości £100/osoba dla dwóch delegatów/delegatek, którzy złożą do nas wniosek o dofinansowanie. Ocena merytoryczna wniosków i decyzja o przyznaniu dofinansowania zostanie dokonana przez zarząd STP na majowym zebraniu zarządu. Wnioski należy składać do 30 kwietnia 2019.