Zgłoszenia: akademia.techniczna@stpuk.org

Budownictwo to świetna branża, jeśli wiesz, jak się w niej poruszać – zapraszamy na bezpłatne szkolenie


W ramach swojej działalności dydaktyczno-szkoleniowej Akademia Techniczna reaktywuje cykl spotkań, pod wspólnym tytułem „Kariera inżyniera w UK”,  których celem jest przekazanie wiedzy zrzeszonych w STP członków –  doświadczonych specjalistów – i pomoc w rozwoju kariery inżyniera (w różnych branżach i specjalnościach).
Pierwsze spotkanie pt. „Budownictwo to świetna branża, jeśli wiesz, jak się w niej poruszać”, poprowadzi mgr inż. (CEng) inżynierii sanitarnej – Teresa Bilińska, która swoje doświadczenie zdobywała pracując w Polsce, Arabii Saudyjskiej oraz w Wielkiej Brytanii. Teresa Bilińska jest również cenionym doradcą w firmie Play Gulf (polskie projekty w Zatoce Perskiej) oraz biegłą sądową w Polsce.

– Instalacje sanitarne właściwie pracują tylko na papierze, a w realu mamy smród, braki ciśnienia, brak komfortu cieplnego. Jak temu zaradzić? – mówi Teresa Bilińska. – W swojej wieloletniej karierze spotkałam się nie tylko z takimi absurdami i o tym chcę porozmawiać na szkoleniu z inżynierami pracującymi w Wielkiej Brytanii. Chcę również omówić  bardzo ważny dla nas, inżynierów temat:  gdzie przebiega granica odpowiedzialności zawodowej i finansowej.

Kolejne wątki szkolenia to: Instalacja HVAC  oraz Instalacje Public Health  – przepisy, standardy, rzeczywiste działanie i zakres odpowiedzalności, porozmawiamy również o tym, Jak przygotować aplikację do Izby Inżynierów CIBSE i Chartered Engineer, dlaczego warto ją robić.

SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE. WYMAGANA JEST JEDYNIE REJESTRACJA: e-mail: akademia.techniczna@stpuk.org 

Zapraszamy 21 marca 2020 do Sali Szmaragdowej Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego, w godz. 9.00 – 14.00.