IV Polsko-Brytyjskie Forum Budowlane

Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii ma przyjemność zaprosić na IV Polsko-Brytyjskie Forum Budowlane:

Wśród jednoosobowych firm budowlanych działających w Wielkiej Brytanii aż jedna trzecia dotknięta jest kryzysem związanym z COVID-19.

W zeszłym roku problemem dla przedsiębiorców był brexit, w tym roku na drodze do rozwoju stanęła pandemia. Zarówno pierwsza jak i druga przeszkoda spędza właścicielom firm budowlanych sen z powiek. Jak przestać się martwić o przyszłość swojej branży?

Odpowiedź będzie można znaleźć już 11 czerwca, na organizowanym przez Polish Business Link corocznym Brytyjsko-Polskim Forum Budowlanym. Tym razem spotkanie odbędzie się online przez platformę Zoom. Z łatwością więc mogą wziąć w nim udział nie tylko przedsiębiorcy z UK, ale i z innych zakątków świata.

To już IV edycja wydarzenia. Tematem przewodnim będzie budownictwo przyszłości. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 14.00.

Ta 4 godzinna sesja podzielona będzie na 3 części:

  • panel dyskusyjny,
  • warsztaty,

Celem Forum jest wsparcie przedsiębiorców w rozwoju firm budowlanych w Wielkiej Brytanii i w realizacji nowych inicjatyw. W ciągu ostatnich trzech spotkań z cyklu poruszonych zostało wiele istotnych kwestii, m.in.: budownictwo modułowe, mieszkania socjalne czy zrównoważony rozwój rynku budowlanego.

Program wydarzenia i rejestracja: http://bit.ly/ConstFor20

O organizatorze

Polish Business Link to organizacja członkowska, działając od 2012 roku, ułatwiająca połączenia B2B w Wielkiej Brytanii. Misją PBLINK jest promocja polskich firm budowlanych na Wyspach, ale także tworzenie platformy dla wszystkich przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy w rozwoju działalności, szukają nowych możliwości, chcą nawiązywać współpracę i brać udział w dyskusjach na ważne tematy.