Walne Zebranie STP 2020/2021

W niedzielę 27 września 2020 roku odbyło się coroczne Walne Zebranie Stowarzyszenia Techników Polskich w Wielkiej Brytanii. W związku z ograniczeniami wynikającymi ze względu an pandemię Covid-19, tegoroczne Wlane Zebranie odbyło się online za pomocą aplikacji Zoom. Pomimo utrudnień, w czasie zebrania tradycyjnie podsumowaliśmy minioną kadencję oraz dokonaliśmy wyboru nowych władz Stowarzyszenia.W wyniku elektronicznych wyborów do zarządu STP dołączyły inż. Alina Antonik oraz mgr inż. Mirosława Michniewicz.

Podczas Walnego Zebrania podziękowaliśmy za wieloletnią działalność i przewodniczenie Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia inż. Jerzemu Habdank-Toczyskiemu, który zdecydował się rezygnować z dalszego pełnienia tej funkcji. Rolę przewodniczącegeo komisji przejął dr inż. Andrzej Fórmaniak. Rolę dyrektora Akademii Technicznej zakończyła również mgr Małgorzata Pogorzelska, której wieloletnią pracę i zaangażowanie zgromadzeni zgodnie nagrodzili oklaskami.

Pełny skład władz STP jest dostępny na naszej stronie WWW, w sekcji O Nas -> Władze: http://www.stpuk.org/wladze.Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy angażowali się w działania STP w poprzedniej kadencji, natomiast nowemu zarządowi życzymy dużo zapału i energii w realizowaniu kolejnych planów!