Podcast – Czy międzynarodowa kariera inżynierska jest dziś koniecznością? rozmowa z Teresą Bilińską

Zapraszamy do odsłuchania podcastu z naszą Wiceprezes – Teresa Bilińską.

O podcaście:
’Do dzisiejszego odcinka zaprosiłam Teresę Bilińską; Chartered Mechanical Design and PH Engineer, czyli Projektant Inżynierii Sanitarnych, Wiceprezes Stowarzyszenia Techników Polskich w Wielkiej Brytanii oraz Członek Rady Dolnośląskiej Izby Inżynierów Budownictwa.
Z Teresą poznałyśmy się jeszcze w czasach mojej aktywności studenckiej w organizacjach studenckich, gdzie razem tworzyłyśmy eventy dla studentów z zakresu propagowania inżynierii budowlanej wśród studentek oraz psychologii budowy. Z tego odcinka dowiesz się, dlaczego międzynarodowa kariera inżynierska jest dzisiaj koniecznością, jakie pierwsze kroki wykonać, aby zrealizować swoje marzenie o pracy za granicą?
Porozmawiamy również na temat tego, czym i jak bardzo różni się praca na budowie w Polsce i za granicą oraz dlaczego warto spróbować swoich sił na innych rynkach niż tylko w Polsce.
Profil LinkedIn Teresy: https://www.linkedin.com/in/teresa-bilinska-81545563/ Kontakt do Teresy: bilinskateresa@gmail.com Szkolenie dla Inżynierów w Dubaju: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6978623352181534720/
Mój Instagram: https://www.instagram.com/magdalenabac_podcast/