Kursy i Szkolenia

Działalność edukacyjna od samego początku była jednym z fundamentów funkcjonowania Stowarzyszenia. W czasie wojny STP było inicjatorem powstania Rady Akademickich Szkół Technicznych, a poprzez organizację powojennych kursów kreślarskich pomogło setkom ludzi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i znaleźć zatrudnienie w biurach konstrukcyjnych.

Obecnie kontynuujemy tę tradycję poprzez oferowanie szerokiej gamy kursów i szkoleń pozwalających na poszerzanie kwalifikacji zawodowych oraz zdobywanie nowych umiejętności. Nasza oferta jest na bieżąco rozwijana, a dzięki współpracy z zewnętrznymi partnerami możemy zaproponować m.in. warsztaty z cyklu BIM dla Managerów. W gamie naszych szkoleń znajdują się także te nakierowane na rozwój umiejętności miękkich, które jak pokazują badania rynku, są bardzo istotne dla wielu pracodawców.

Akademia Techniczna

Akademia Techniczna Stowarzyszenia Techników Polskich w Wielkiej Brytanii prowadzi kursy i szkolenia dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, wspomaga w poszerzaniu kwalifikacji zawodowych i zdobywaniu nowych umiejętności.

Więcej...

Akademia Design

Akademia Design to miejsce, w którym kreuje się i organizuje wyjątkowe wydarzenia promujące dobre wzornictwo, kreatywność i innowacyjność. Są to szkolenia, warsztaty, wystawy oraz wydarzenia specjalne.

Więcej...