Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii to organizacja zrzeszająca polskich inżynierów, techników i naukowców żyjących na Wyspach Brytyjskich. STP jest unikatową organizacją, której członkowie cechują się różnorodnym poziomem doświadczenia zawodowego w wielu obszarach nauk technicznych.

Stowarzyszenie zrzesza specjalistów z różnych branż, o szerokim doświadczeniem zawodowym. Nasi członkowie pracują z nowoczesnymi technologiami, narzędziami i systemami pracy zarówno w małych firmach, międzynarodowych korporacjach, jak i na uczelniach technicznych. 

W ramach naszej działalności realizujemy wiele projektów mających na celu wspieranie rozwoju zawodowego jak i osobistego naszych członków, popularyzację najnowszych osiągnięć techniki oraz integrację środowiska polskich inżynierów w Wielkiej Brytanii.

58
60
62

Czwartek 4 You - 26 października 2017 - Azbest - cichy zabójca

Zapraszamy na kolejną prelekcję w ramach Czwartku 4YOU - Azbest – cichy zabójca. Prelekcję wygłosi mgr inż. Marcin Krygowski, który o azbeście wie wszystko: czym jest, kiedy odkryto jego szkodliwość dla ludzi, w jakich produktach wystepuje, gdzie go można znaleźć w swoim domu lub budynkach użyteczności publicznej, jakie choroby powoduje, co zrobić, kiedy odkryjemy azbest w swoim otoczeniu i jak się chronić, jakie są procedury usuwania azbestu oraz rodzaje inspekcji, jakie należy przeprowadzić w budynkach i wiele innych informacji o tym cichym zabójcy.

Marcin Krygowski, mgr inż. ochrony środowiska, absolwent Uniwersytetu im Hugona Kołłątaja w Krakowie. W Londynie od 2008 roku, swoją pracę z azbestem zaczął na początku 2009 roku jako trainee asbestos consultant w Invicta Analytical Services Ltd. Po zdobyciu certyfikatów P402 Buildings Surveys and Bulk Sampling for Asbestos, P403 Asbestos Fibre Counting, P404 Air Sampling and Clearance Testing pracował dla WSP Environmental, gdzie zdobył kolejną kwalifikację W504 Asbestos and Other Fibres (International Module). Od września 2013 roku właściciel AMK Asbestos Consultancy Ltd, w której pracuję do dziś jako podwykonawca dla dużych firm (jak WSP, WYG lub ALS) oraz jako konsultant dla małych firm lub osób prywatnych

Wstęp wolny!


czwartek, 26/10/2017 - 19:00

POSK - Sala multimedialna
238-246 King Street
London, W6 0RF

Podziel się

Twitter icon Facebook icon Google icon StumbleUpon icon LinkedIn icon Pinterest icon e-mail icon
 

Adres

POSK, 
238-246 King Street, 
London W6 0RF

Spotkania w sekretariacie wymagają
wcześniejszego kontaktu mailowego

 

Dojazd

 

Social Media

Facebook icon LinkedIn icon
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.