Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii to organizacja zrzeszająca polskich inżynierów, techników i naukowców żyjących na Wyspach Brytyjskich. STP jest unikatową organizacją, której członkowie cechują się różnorodnym poziomem doświadczenia zawodowego w wielu obszarach nauk technicznych.

Stowarzyszenie zrzesza specjalistów z różnych branż, o szerokim doświadczeniem zawodowym. Nasi członkowie pracują z nowoczesnymi technologiami, narzędziami i systemami pracy zarówno w małych firmach, międzynarodowych korporacjach, jak i na uczelniach technicznych. 

W ramach naszej działalności realizujemy wiele projektów mających na celu wspieranie rozwoju zawodowego jak i osobistego naszych członków, popularyzację najnowszych osiągnięć techniki oraz integrację środowiska polskich inżynierów w Wielkiej Brytanii.

58
60
62

Czwartek 4 YOU - 14th December 2017

Electric Vehicle Charger Installation – Is There a Good Opportunity For You To Be Involved?

To be presented by:

Gordon Grigor - Business Development Manager UK & Ireland – Electric Vehicle Infrastructure

Gordon has been involved in EV charging since it was introduced into the UK and is involved in every type of charging requirement, residential, light commercial, full commercial charging and Rapid charging. He can provide you with sound advice on what equipment is best, where the opportunities are, what training is required, how to register as an authorised installer and will be able to provide answers to any related questions.

After the presentation will take place the festive networking with the music of Artur Wielgus with the band.

December 14, 2017, Malinowa Room, 7 PM, 

POSK  238-246 King Street  London  W6 0RF


czwartek, 14/01/2016 - 19:00

POSK
238-246 King Street
London, W6 0RF

Podziel się

Twitter icon Facebook icon Google icon StumbleUpon icon LinkedIn icon Pinterest icon e-mail icon
 

Adres

POSK, 
238-246 King Street, 
London W6 0RF

Spotkania w sekretariacie wymagają
wcześniejszego kontaktu mailowego

 

Dojazd

 

Social Media

Facebook icon LinkedIn icon