Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii to organizacja zrzeszająca polskich inżynierów, techników i naukowców żyjących na Wyspach Brytyjskich. STP jest unikatową organizacją, której członkowie cechują się różnorodnym poziomem doświadczenia zawodowego w wielu obszarach nauk technicznych.

Stowarzyszenie zrzesza specjalistów z różnych branż, o szerokim doświadczeniem zawodowym. Nasi członkowie pracują z nowoczesnymi technologiami, narzędziami i systemami pracy zarówno w małych firmach, międzynarodowych korporacjach, jak i na uczelniach technicznych. 

W ramach naszej działalności realizujemy wiele projektów mających na celu wspieranie rozwoju zawodowego jak i osobistego naszych członków, popularyzację najnowszych osiągnięć techniki oraz integrację środowiska polskich inżynierów w Wielkiej Brytanii.

58
60
62

Czwartek 4YOU - 22 Marca 2018

 

Stowarzyszenie Techników Polskich w ramach Czwartku 4YOU zaprasza na prelekcję:

Thames Tideway Tunnel - Londyński Super-kolektor

Pawła Czajkowskiego i Szymona Czyża

którzy poprowadzą prezentację na temat jedenj z największych inwestycji infrastrukturalnych w historii Londynu. 

Celem inwestycji jest przygotowanie miasta z punktu widzenia gospodarki wodnej i ściekowej  na coraz większą liczbę mieszkańców, która jest przewidywana w najbliższych dekadach.

Celem prezentacji jest przybliżenie skali projektu i jego etapów. Jakie rozwiązania techniczne zostały zastosowane i jak wygląda współpraca między firmami i ludźmi zaangażowanymi w projekt.


czwartek, 22/02/2018 - 19:00

POSK - Sala multimedialna
238-246 King Street
London, W6 0RF

Podziel się

Twitter icon Facebook icon Google icon StumbleUpon icon LinkedIn icon Pinterest icon e-mail icon
 

Adres

POSK, 
238-246 King Street, 
London W6 0RF

Spotkania w sekretariacie wymagają
wcześniejszego kontaktu mailowego

 

Dojazd

 

Social Media

Facebook icon LinkedIn icon
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.