Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii to organizacja zrzeszająca polskich inżynierów, techników i naukowców żyjących na Wyspach Brytyjskich. STP jest unikatową organizacją, której członkowie cechują się różnorodnym poziomem doświadczenia zawodowego w wielu obszarach nauk technicznych.

Stowarzyszenie zrzesza specjalistów z różnych branż, o szerokim doświadczeniem zawodowym. Nasi członkowie pracują z nowoczesnymi technologiami, narzędziami i systemami pracy zarówno w małych firmach, międzynarodowych korporacjach, jak i na uczelniach technicznych. 

W ramach naszej działalności realizujemy wiele projektów mających na celu wspieranie rozwoju zawodowego jak i osobistego naszych członków, popularyzację najnowszych osiągnięć techniki oraz integrację środowiska polskich inżynierów w Wielkiej Brytanii.

58
60
62

IV Światowy Zjazd Inżynierów Polskich

W dniach 13-15 czerwca 2019 r. w Krakowie odbędzie się IV Światowy Zjazd Inżynierów Polski, w którym tradycyjnie będzie uczestniczyła delegacja z naszego stowarzyszenia. Zjazd organizowany jest pod hasłem „Inżynier Przyszłości”. Program wydarzenia obejmuje m.in. wykłady, sesje plenarne oraz tematyczne. W wydarzeniu wezmą udział inżynierowie m.in. z Polski, Europy oraz obu Ameryk. Serdecznie zapraszamy naszych członków do dołączenia do delegacji STP i wzięcia udziału w tym ciekawym wydarzeniu. 

Kiedy:
13-15 czerwca 2019 r.
 
Miejsce zjazdu: 
Kraków: Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Krakowska oraz Krakowski Dom technika NOT
 
Rejestracja: 
Rejestracja oraz szczegółowy program znajdują się na stronie wydarzenia http://szip.org.pl/
 
Informacje praktyczne: 
Udział w zjeździe jest odpłatny i wynosi 750 zł (przy rejestracji do 31 marca) plus koszty przejazdu i zakwaterowania. STP nie jest organizatorem tego wydarzenia, natomiast przewidzieliśmy zwrot kosztów w wysokości £100/osoba dla dwóch delegatów/delegatek, którzy złożą do nas wniosek o dofinansowanie. Ocena merytoryczna wniosków i decyzja o przyznaniu dofinansowania zostanie dokonana przez zarząd STP na majowym zebraniu zarządu. Wnioski należy składać do 30 kwietnia 2019. 

Podziel się

Twitter icon Facebook icon Google icon StumbleUpon icon LinkedIn icon Pinterest icon e-mail icon
 

Adres

POSK, 
238-246 King Street, 
London W6 0RF

Spotkania w sekretariacie wymagają
wcześniejszego kontaktu mailowego

 

Dojazd

 

Social Media

Facebook icon LinkedIn icon
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.