Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii to organizacja zrzeszająca polskich inżynierów, techników i naukowców żyjących na Wyspach Brytyjskich. STP jest unikatową organizacją, której członkowie cechują się różnorodnym poziomem doświadczenia zawodowego w wielu obszarach nauk technicznych.

Stowarzyszenie zrzesza specjalistów z różnych branż, o szerokim doświadczeniem zawodowym. Nasi członkowie pracują z nowoczesnymi technologiami, narzędziami i systemami pracy zarówno w małych firmach, międzynarodowych korporacjach, jak i na uczelniach technicznych. 

W ramach naszej działalności realizujemy wiele projektów mających na celu wspieranie rozwoju zawodowego jak i osobistego naszych członków, popularyzację najnowszych osiągnięć techniki oraz integrację środowiska polskich inżynierów w Wielkiej Brytanii.

58
60
62

Nagroda Nawojki dla Eweliny Wachnickiej - skarbnika STP

Z radością dzielimy się informacja, że 15 sierpnia 2017 roku, skarbnik STP dr inż. Ewelina Wachnicka została wyróżniona Nagrodą "Nawojki” za zasługi na rzecz jej rodzinnego miasta Dobrzynia.

Nagroda przyznawana jest przez Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyn nad Wisła  w trzech kategoriach: nauka, sztuka oraz sport. Nagroda została wręczona przez przedstawicieli urzędu marszałkowskiego województwa Kujawsko-Pomorskiego: Pana Wicemarszałka Sławomira Kopyścia oraz Panią Wicemarszałek Anetę Jędrzejewską.

Podziel się

Twitter icon Facebook icon Google icon StumbleUpon icon LinkedIn icon Pinterest icon e-mail icon
 

Adres

POSK, 
238-246 King Street, 
London W6 0RF

Spotkania w sekretariacie wymagają
wcześniejszego kontaktu mailowego

 

Dojazd

 

Social Media

Facebook icon LinkedIn icon