Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii to organizacja zrzeszająca polskich inżynierów, techników i naukowców żyjących na Wyspach Brytyjskich. STP jest unikatową organizacją, której członkowie cechują się różnorodnym poziomem doświadczenia zawodowego w wielu obszarach nauk technicznych.

Stowarzyszenie zrzesza specjalistów z różnych branż, o szerokim doświadczeniem zawodowym. Nasi członkowie pracują z nowoczesnymi technologiami, narzędziami i systemami pracy zarówno w małych firmach, międzynarodowych korporacjach, jak i na uczelniach technicznych. 

W ramach naszej działalności realizujemy wiele projektów mających na celu wspieranie rozwoju zawodowego jak i osobistego naszych członków, popularyzację najnowszych osiągnięć techniki oraz integrację środowiska polskich inżynierów w Wielkiej Brytanii.

58
60
62

Rowerem po Hyde Parku

Zapraszamy na wycieczkę rowerową po Hyde Parku – 22 września 2018, o godz. 14.00, miejsce spotkania zaznaczono na mapce - W2 2UH. Mamy nadzieję na wspólne miłe spędzenie wolnego jesiennego czasu.

„Niezroweryzowanym” przypominamy o możliwości wypożyczenia rowerów na miejscu.

 

Prosimy o mailowe potwierdzenie uczestnictwa. Kontakt: office@stpuk.org

 

Organizatorem wycieczki jest Piotr Dudek, członek i wiceprezes Stowarzyszenia Techników Polskich w Wielkiej Brytanii, podjął się wyzwania ukończenia IRONMAN w Barcelonie.

 

Piotr zdecydował, że skorzysta z tej okazji, aby zebrać fundusze dla Stowarzyszenia w celu zakupu sprzętu do Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości. Sprzęt będzie wykorzystywany przez Stowarzyszenie do prowadzenia wykładów i warsztatów w celu promowania nauki w dziedzinie innowacyjnej technologii.

  

Darowizny można składać za pośrednictwem: 

https://www.gofundme.com/virtual-reality-for-stp

Podziel się

Twitter icon Facebook icon Google icon StumbleUpon icon LinkedIn icon Pinterest icon e-mail icon
 

Adres

POSK, 
238-246 King Street, 
London W6 0RF

Spotkania w sekretariacie wymagają
wcześniejszego kontaktu mailowego

 

Dojazd

 

Social Media

Facebook icon LinkedIn icon
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.