Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii to organizacja zrzeszająca polskich inżynierów, techników i naukowców żyjących na Wyspach Brytyjskich. STP jest unikatową organizacją, której członkowie cechują się różnorodnym poziomem doświadczenia zawodowego w wielu obszarach nauk technicznych.

Stowarzyszenie zrzesza specjalistów z różnych branż, o szerokim doświadczeniem zawodowym. Nasi członkowie pracują z nowoczesnymi technologiami, narzędziami i systemami pracy zarówno w małych firmach, międzynarodowych korporacjach, jak i na uczelniach technicznych. 

W ramach naszej działalności realizujemy wiele projektów mających na celu wspieranie rozwoju zawodowego jak i osobistego naszych członków, popularyzację najnowszych osiągnięć techniki oraz integrację środowiska polskich inżynierów w Wielkiej Brytanii.

58
60
62

Szkolenia

Zapraszamy do udziału w kursach i szkoleniach organizowanych z myślą o młodych inżynierach i technikach rozpoczynających karierę w Wielkiej Brytanii. Podczas organizowanych przez nas szkoleń eksperci STP dzielą się swoimi doświadczeniami i uwagami dotyczącymi rozwoju kariery zawodowej. Można również zadawać pytania na wiele nurtujących każdego młodego inżyniera tematów.

Szkolenia dotyczą takich tematów jak:

  • Karta CSCS
  • Instytucje zawodowe w Wielkiej Brytanii i dostępne szkolenia
  • Programy dla Graduate
  • Perfekcyjne Interview, czyli jak napisać CV, covering letter i self introduction

Ponadto organizujemy szkolenia pozwalające na doskonalenie umiejętności miękkich, takich jak sztuka prezentacji, negocjacje, przywództwo.

Podziel się

Twitter icon Facebook icon Google icon StumbleUpon icon LinkedIn icon Pinterest icon e-mail icon
 

Adres

POSK, 
238-246 King Street, 
London W6 0RF

Spotkania w sekretariacie wymagają
wcześniejszego kontaktu mailowego

 

Dojazd

 

Social Media

Facebook icon LinkedIn icon
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.