Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii to organizacja zrzeszająca polskich inżynierów, techników i naukowców żyjących na Wyspach Brytyjskich. STP jest unikatową organizacją, której członkowie cechują się różnorodnym poziomem doświadczenia zawodowego w wielu obszarach nauk technicznych.

Stowarzyszenie zrzesza specjalistów z różnych branż, o szerokim doświadczeniem zawodowym. Nasi członkowie pracują z nowoczesnymi technologiami, narzędziami i systemami pracy zarówno w małych firmach, międzynarodowych korporacjach, jak i na uczelniach technicznych. 

W ramach naszej działalności realizujemy wiele projektów mających na celu wspieranie rozwoju zawodowego jak i osobistego naszych członków, popularyzację najnowszych osiągnięć techniki oraz integrację środowiska polskich inżynierów w Wielkiej Brytanii.

58
60
62

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje, bliskich i pracowników!

Stowarzyszenie Techników Polskich we współpracy z  Polish Safety Services

zaprasza na

1-dniowy kurs pierwszej pomocy

EMERGENCY First Aid TRAINING AT WORK

dla wszystkich tych, którzy chcą lub muszą wiedzieć, jak uratować życie w nagłych wypadkach.
Kurs obejmuje materiały szkoleniowe, porady ekspertów oraz ćwiczenia praktyczne. Uczestniczący w trakcie szkolenia nabędzie wiedzę i umiejętności potrzebne do udzielania pierwszej pomocy. Każdy uczestniczący otrzyma uznawany w całym kraju Certyfikat Pierwszej Pomocy, który jest ważny przez 3 lata. 

Cena szkolenia:  £150

Termin: 30  czerwca 2018, w godz.  9.00-17.00

Stowarzyszenie Techników Polskich, 238-246 King Street,

London, W6 0RF (siedziba POSK)

ZAPISY:

akademia.techniczna@stpuk.org

tel. 07912210255

Program szkolenia:

Wprowadzenie czym jest First Aid i jaki jest zakres obowiązków; prawo. Podstawowe i wtórne badanie (DRSABC); pozycja boczna - osoba nieprzytomna oddychająca, nieprzytomna nieoddychająca. Ćwiczenia na manekinie.

Pomoc przy krztuszeniu się, tamowanie krwawienia; złamania + bandaż trójkątny (sling); pomoc przy oparzeniach; wstrząs i wylew; padaczka oraz inne sytuacje - omówienie i dyskusja. Ćwiczenia na manekinach ponownie. Podsumowanie, pytania i test.

Podziel się

Twitter icon Facebook icon Google icon StumbleUpon icon LinkedIn icon Pinterest icon e-mail icon
 

Adres

POSK, 
238-246 King Street, 
London W6 0RF

Spotkania w sekretariacie wymagają
wcześniejszego kontaktu mailowego

 

Dojazd

 

Social Media

Facebook icon LinkedIn icon
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.