Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii to organizacja zrzeszająca polskich inżynierów, techników i naukowców żyjących na Wyspach Brytyjskich. STP jest unikatową organizacją, której członkowie cechują się różnorodnym poziomem doświadczenia zawodowego w wielu obszarach nauk technicznych.

Stowarzyszenie zrzesza specjalistów z różnych branż, o szerokim doświadczeniem zawodowym. Nasi członkowie pracują z nowoczesnymi technologiami, narzędziami i systemami pracy zarówno w małych firmach, międzynarodowych korporacjach, jak i na uczelniach technicznych. 

W ramach naszej działalności realizujemy wiele projektów mających na celu wspieranie rozwoju zawodowego jak i osobistego naszych członków, popularyzację najnowszych osiągnięć techniki oraz integrację środowiska polskich inżynierów w Wielkiej Brytanii.

58
60
62

Zapraszamy na 5. edycję Targów Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych to impreza, której celem jest promocja i popularyzacja polskiego designu wśród różnorodnej publiczności na Wyspach Brytyjskich. Pomysłodawcą i inicjatorem projektu jest Akademia Design Stowarzyszenia Techników Polskich w Wielkiej Brytanii. 

W tym roku odbędzie się już piąta edycja Targów, projektu łączącego część wystawienniczą z warsztatami i prezentacjami dotyczącymi dobrego polskiego designu. 

Na Targach będzie można nie tylko kupić i sprzedać rzeczy wykonane przez polonijnych projektantów, ale też zobaczyć wystawy poświęcone polskim dokonaniom w dziedzinie designu i wziąć udział w ciekawych, kreatywnych warsztatach. Nigdy nie zapominamy też o dzieciach, dla nich przewidzieliśmy cykl ciekawych warsztatów kreatywnych. 

Część wystawiennicza targów to strefa, do której zapraszamy wszystkich polonijnych artystów i rzemieślników tworzących piękne rzeczy - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów - fotografów, grafików, ilustratorów, designerów, projektantów mody, stylistów, florystów, artystów decoupage. shabby chic, twórców ceramiki, biżuterii, projektantów wnętrz, artystów stolarzy, restauratorów mebli, kreatorów ubranek i zabawek da dzieci, artystów cukierników, stylistów fryzur, wytwórców kosmetyków, etc.

Zapraszamy również polskie firmy, instytucje i stowarzyszenia zainteresowane promocją polskiej marki i polskiego designu na Wyspach Brytyjskich!

Szczegółowe informacje na stronie www.akademiadesign.co.uk. 

 

 

 

 

 

 

Podziel się

Twitter icon Facebook icon Google icon StumbleUpon icon LinkedIn icon Pinterest icon e-mail icon
 

Adres

POSK, 
238-246 King Street, 
London W6 0RF

Spotkania w sekretariacie wymagają
wcześniejszego kontaktu mailowego

 

Dojazd

 

Social Media

Facebook icon LinkedIn icon
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.