Inżynier systemów elektronicznych i elektrycznych w motoryzacji. Kompendium zagadnień zawodowych

W nowy rok wkraczamy pełni nadziei, że już niebawem będziemy mogli spotkać się tradycyjnie w Sali Malinowej POSKu a tymczasem zapraszamy na kolejne wirtualne spotkanie z cyklu Czwratek4You. 

Naszym gościem będziePan Krzysztof JanikElectrical system Engineer – Restraints Electronics w Jaguar Land Rove zaangażowany w projekty w dziale RESE (Restraints Electronics Systems Engineering) stanowiący część CORS (Comfort, Occupant and Restraints Sensing),a będący częścią EESE (Electrical, Electronics & Software Engineering). 

Pan Krzysztof przedstawi nam kompedium wiedzy na temat systemów elektronicznych i elektrycznych w motoryzacji, współczesnej problematyki w inżynierii elektroniki motoryzacji oraz trendów i kierunku rozwoju w inżynierii motoryzacji, a także typowe narzędzia używane w inżynierii systemów elektrycznych motoryzacji. Zaprezentuje przykładowe prowadzone projekty I nakreśli rys historyczny rozwoju elektryki i elektroniki. 

Krzysztof Janik – Absolwent Coventry University, gdzie uzyskał tytuł magistra w specjalizacji Electrical Automotive Engineering oraz tytuł inżyniera w specjalizacji Automotive Engineering na Birmingham City University.

Spotkanie online – ZOOM
Czwartek 21 Stycznia 2021, godz. 19:00

Szczegóły spotkania:
Link do spotkania: https://zoom.us/j/97338299707?pwd=dWhGZ2dnbUp2V3pjOTJXRVJJVS9DQT09
Meeting ID: 973 3829 9707
Passcode: Automotive
Time: Jan 21, 2021 07:00 PM London

 


EVENT INFO :