Emocje w czasie pandemii oraz ich wpływ na zdrowie i funkcjonowanie człowieka 

Lockdown 2.0 za nami, a przed nami kolejne spotkanie serii Czwartek 4 You. 

Od ponad ośmiu miesięcy jesteśmy świadkami gwałtownych przeobrażeń wywołanych pandemią koronawirusa. O tym, jaki wpływ mogą te zmiany wywrzeć na funkcjonowanie człowieka opowiedzą nam nasi kolejni goście: Pani Justyna Kulczyk i Pani Anna Kubińska 

Niektórzy z nas mogą czuć się zagubieni w sprzecznych komunikatach, które do nas docierają, odczuwać lęk, który jest nie tylko skutkiem obaw o zdrowie i życie zarówno swoje, jak i najbliższych, ale również wielu ogromnych zmian, jakie mają miejsce w związku z pandemią. Pomocą może być tutaj profesjonalne wsparcie psychologiczne.  

Justyna Kulczyk – PGDip. Clinical Sexology, MSc, BSc, Psychosexual Therapist (in trainee), COSRT reg. 4134, BASHH no. 11696, Sexual Health Advisor at NHS Central London Sexual Health Clinic, Chief Executive Officer PPA., membership of PUNO/PCZS. 

Anna Kubińska – studentka psychologii oraz seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, praktykant w Polish Psychologists’ Association. Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku historia oraz pedagogika. Absolwentka Studium Życia Rodzinnego w Białymstoku na kierunku doradztwo rodzinne. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku zarządzanie funduszami unijnymi.

Czwartek 17 Grudnia, godz. 19:00  

Link do spotkania:  https://zoom.us/j/94474867023?pwd=M0VNMisybDhBQXE2QkVJMmFCMVVBQT09 

Meeting ID: 944 7486 7023 

Passcode: Emocje 

 

 


EVENT INFO :