Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Londynie mają przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie biznesowe Engineering Bussiness Evening. Tym razem naszymi gośćmi specjalnymi będą Rafał Brzoska (biznesmen, właściciel polskiej firmy o międzynarodowym zasięgu) oraz Jerzy Bartosik (Wydział Promocji Handlu i Inwestycji przy Ambasadzie RP w Londynie).

Tematem spotkania będzie:

„Disruptive innovations na przykładzie ekspansji międzynarodowej paczkomatów – budowa globalnego biznesu”

Po prelekcji zapraszamy na networking wraz z poczęstunkiem.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu należy zarejestrować się korzystając z przycisku „zarejestruj”. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Sylwetki prelegentów:

Rafał Brzoska

Twórca, założyciel i współwłaściciel Grupy Integer.pl, właściciela Paczkomatów® InPost – największej na świecie sieci urządzeń do samodzielnego nadawania i wysyłania przesyłek oraz największej prywatnej poczty – InPost. Dzięki nowatorskim usługom od lat z sukcesem rewolucjonizuje polski i międzynarodowy sektor pocztowo-kurierski. Zagraniczna ofensywa Grupy Integer.pl obejmuje swym zasięgiem liczne kraje w Europie, Ameryce Południowej i Północnej oraz na Bliskim Wschodzie.
Rafał Brzoska jest specjalistą w zakresie tworzenia, wdrażania i rozwoju strategii sprzedaży oraz kreowania nowych możliwości rozwoju biznesu. W Grupie Integer.pl – poza funkcją zarządczą – odpowiada również za pozyskiwanie kluczowych partnerów biznesowych i kontraktów handlowych oraz budowanie długofalowej strategii rozwoju, opartej na innowacyjnych technologiach i niestandardowych rozwiązaniach biznesowych.

Jerzy Bartosik

Wydziały promocji handlu i inwestycji ambasad i konsulatów RP powstały, by wspierać polskie firmy, w szczególności małe i średnie przedsiębiorstwa. W ramach swojej misji pomagają też zagranicznym firmom, zainteresowanym kupnem polskich towarów i usług, oraz inwestycjami w naszym kraju.
Wydziały w 44 krajach dysponują szeroką bazą danych kontaktowych polskich i zagranicznych firm oraz ofert współpracy, która pozwala na inicjowanie kontaktów i współpracy między polskimi przedsiębiorcami a podmiotami operującymi na rynkach zagranicznych (matchmaking).


EVENT INFO :