III Brytyjsko-Polskie Forum Budowlane w Londynie – szansa na zdobycie wiedzy i cennych kontaktów

Wciąż nie mamy pewności, jak dokładnie będzie wyglądał brytyjski rynek po brexicie. Co może się zmienić i jak te zmiany mogą wpłynąć na sektor budowlany w Wielkiej Brytanii? W jaki sposób powinniśmy dostosować swoje firmy budowlane do nowych zasad prawnych?

Na wszystkie te nurtujące pytania postaramy się znaleźć odpowiedzi już 24 maja na III Brytyjsko-Polskim Forum Budowlanym w Londynie. To coroczne spotkanie polskich i brytyjskich przedsiębiorców z sektora budowlanego: właścicieli firm budowlanych, architektów, deweloperów, podwykonawców, producentów i importerów materiałów budowlanych. Wydarzenie organizowane jest przez Polish Business Link i British Polish Chamber of Commerce.

Podczas eventu odbędą się nie tylko dyskusje i przemówienia specjalistów, ale także warsztaty poruszające takie tematy, jak logistyka, bhp i przetargi publiczne. To niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się, jak radzić sobie w niepewnych warunkach handlowych, które aktualnie panują w Wielkiej Brytanii. To szansa na pozyskanie cennej wiedzy bezpośrednio od ekspertów, a także na zdobycie nowych wartościowych kontaktów – partnerów biznesowych, dostawców czy też klientów. Podczas networkingu będzie czas na swobodną wymianę myśli oraz wizytówek. W harmonogramie wydarzenia przewidziany jest również lunch.

Event budowlany w UK potrwa cały dzień. Istnieje także możliwość wzięcia udziału wyłącznie w networkingu.

Bilety dostępne są za pośrednictwem strony: https://www.pblink.co.uk/construction2019/

Dla członków PBLINK 40% zniżki. Dołącz do PBLINK, by odebrać zniżkę.

Spotkanie odbędzie się 24.05.2019 w NatWest Conference Centre, 250 Bishopsgate w Londynie.


EVENT INFO :