Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia Techników Polskich w Wielkiej Brytanii na Walne Zebranie STP, które odbędzie się kwietnia 2022 roku o godz. 14.00. Spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej w sali Szafirowej POSK-u z możliwością połączenia za pomocą ZOOM (detale spotkanie zostaną przesłane w późniejszym terminie). Tradycyjnie po zebraniu nastąpi Walne Zebranie Funduszu Samopomocy Stowarzyszenia STP.

Walne Zebranie to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu STP, podczas którego podsumowywana jest ubiegłoroczna działalność Stowarzyszenia oraz podejmowane najważniejsze decyzje w sprawie jego przyszłej działalności, m. in. wybór nowych władz

Uwagi

  1. Sprawozdanie z ubiegłorocznego WZ STP zostało dołączone do zaproszenia na WZ. Załączniki mogą być udostępnione po wcześniejszym kontakcie mailowym na office@stpuk.org.
  2. Przypominamy, że głosować na Walnym Zebraniu mogą członkowie, którzy na tydzień przed WZ mają uregulowane składki członkowskie na bieżący rok.
  3. Wymagane kworum na walnym zebraniu wynosi minimum 10% wszystkich aktualnych członków Stowarzyszenia.
  4. Członkowie, którzy mają opłacone składki, ale nie będą mogli wziąć udziału w zebraniu mogą przekazać swój glos innemu członkowi stowarzyszenia za pomocą upoważnienia proxy, wysłanego na adres mailowy office@stpuk.org na tydzień przed zebraniem
  5. Zgłoszenia nowych kandydatur na funkcje w Stowarzyszeniu prosimy przesyłać wraz z uzupełnionym formularzem Trustee Nomination Form na adres mailowy ofice@stpuk.org do 20 marca 2022.

Dane do wydarzenia ZOOM 

Link do zebrania online:
https://us06web.zoom.us/j/81997028290?pwd=dk14YVpIWVpNaHlYKzRVVnh3Vm1Cdz09

Meeting ID: 819 9702 8290
Passcode: STP


EVENT INFO :